Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce
- Post published:3 czerwca, 2026
III Gala disko polo
Dziś w Hajnowskim Domu Kultury odbyła się III Gala Disco Polo Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem imprezy był Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce. Na scenie zaprezentowali się wykonawcy z 12 placówek z woj. Podlaskiego. Na sali rozbrzmiewała muzyka z repertuaru zespołów Disco Polo. Po występie wszyscy wykonawcy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Na gości czekał dodatkowo ciepły posiłek i słodki poczęstunek przygotowany przez uczestników i rodziców z WTZ Hajnówka. Po występie zorganizowana została zabawa z lokalnym zespołem muzycznym. Celem udziału w spotkaniu było promowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych, oraz rozwój ich kreatywności twórczej i umiejętności muzycznych.